Pokoje a další prostory

Ložnice

Chalupa na Bolkově poskytuje ubytování pro až 18 osob ve 4 ložnicích.

Společenská místnost

Společenská místnost s krbovými kamny, televizí s O2TV a posezením pro až dvacet osob navazující na kompletně vybavenou kuchyň s výčepním zařízením, myčkou nádobí, automatickým kávovarem na zrnkovou kávu a kávovarem Dolce Gusto.

Venkovní posezení

Chalupa na Bolkově je skvělé místo na zábavu s rodinou či příteli. Nabízí spoustu místa k posezení s výhledem na úžasnou přírodu Krkonoš. O vaše žaludky bude díky dvěma grilům a ohništi také dobře postaráno.

Finská sauna

Po pořádné zábavě je potřeba také pořádně relaxovat. Jednou z možností odpočinku na Chalupě na Bolkově je finská sauna vytápěná dřevem s možností ochlazení v blízkém potůčku.

Finská vana

Vy jste ještě nevyzkoušeli vyhřívaný koupací sud neboli finskou vanu? Tak na co ještě čekáte? Ať už jste promrzlí ze zimní lyžovačky, nebo se jen chcete naložit k příjemné koupeli s oblíbeným drinkem, tak tohle je přesně, co jste hledali. 

Dětské hřiště

V Chalupě na Bolkově myslíme i na vaše ratolesti. Pro děti jsme tu připravili dětské hřiště se skluzavkou, houpačkami a pískovištěm. Hřistě je oplocené a umístěné na dohled od venkovního posezení, takže budete mít děti stále ve své blízkosti, ale zároveň si můžete užívat zasloužený klid a pohodu.