Stylová chalupa se saunou a venkovním koupacím sudem v Krkonoších, v blízkosti Černá hora, Janské Lázně a Černý Důl. Komfortně zařízená chalupa s kachlovými kamny nacházející se u lesa v malebném údolí pod Černou horou v obci Rudník. Chalupa je na velmi klidném místě mimo hlavní komunikaci, cesta nad chalupou není dále průjezdná a obsluhuje jen několik dalších objektů. Celoročně je na terase chalupy k dispozici vyhřívaný koupací sud, venkovní sauna vytápěná dřevem a venkovní plynová lampa. Dříve pojmenována jako Chalupa u Rychlých.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 18 osob ve 4 ložnicích.

V přízemí se nachází ložnice s manželskou postelí. V prvním patře se nachází 3 apartmány, první má 1 manželskou postel, 2 jednolůžkové postele a dvě přistýlky nacházející se ve stejném pokoji, ale v podkroví. V druhém apartmánu se nachází jedna manželská postel a dvě palandy (každá pro 2 lidi). Ve třetí ložnici se nachází 1 manželská postel a 2 jednolůžkové postele.

Součástí apartmánů jsou koupelny se sprchovým koutem a WC. Ve spodním patře se koupelna aktuálně připravuje, momentálně je k využití pouze WC. V pokoji se též nachází malá kuchyňka se základními potřebami. V přízemí ve společných prostorách se potom nachází kuchyň s plnohodnotným vybavením.

Celý objekt je vytápěn centrálně pomocí topení, které je v přízemí zabudované přímo v podlaze. V ložnicích se nachází radiátory, které si mohou hosté nastavit dle své libosti (vytápění pomocí dřeva nebo elektrokotle).

Parkování je dostupné v rámci pobytu přímo u objektu. Objekt je dostupný po klidné příjezdové cestě.

Vybavení chalupy

 

Společenská místnost, krb, kachlová kamna, internet – WiFi, O2TV, vybavená kuchyně, rychlovarná konvice, kávovar Dolce Gusto, lednička, mrazáky, mikrovlnná trouba, myčka, el. bojler pro ohřev vody, pračka, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, sauna, zahradní nábytek, zahrada, koupací sud, gril, sklad pro kola/ lyže, volné prostranství (neoplocený objekt).